Kiki & Fifi Pet Beauty Salon - Haircut & Makeup

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 86 MB
  • Version 1.0.55
  • Dil Türkçe
  • Firma TutoTOONS
IOS cihazınıza indireceğiniz Kiki & Fifi Pet Beauty Salon mobil oyununda çocuklarınız çok eğlenceli vakit geçirecekler.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücretsiz olarak indireceğiniz Kiki & Fifi Pet Beauty Salon  mobil oyununda çocuklarınız çok keyifli vakit geçirecekler. Özellikle kız çocukların hayal dünyalarına yönelik içerikler üzerine tasarlanan bu heyecan verici rol yapma oyununda sevimli arkadaşlar Fiki ve Kiki'nin bakımını üstleneceksiniz.

Güzellik salonunuzda tasarımlarınıza saç aksesuarları ekleyin ve gelmiş geçmiş en iyi saç stillerini oluşturarak sevimli karakterlerinize uygulayın. Evcil hayvanlarınızın tırnaklarını süsleyin ve şirin pet manikürünü yaparak onları güzelleştirin. Bir makyaj uzmanı olarak Kiki ve Fifi'nin yüzlerini boyayacaksınız. Kendi evcil hayvan elbiselerinizi, eteklerinizi, bluzlarınızı, aksesuarlarınızı tasarlayın ve sevimli küçük evcil hayvan arkadaşlarınızı giydirin. 

Bir evcil hayvan güzellik merkezi işletecek, sevimli müşterileriniz ile ilgilenecek, onları memnun bir şekilde göndereceksiniz. Oyunda kullanabileceğiniz bir çok malzeme bulunuyor. Her birini Fifi ve Kiki'nin üzerinde deneyin en güzeli hangisi olduysa onu seçin. En iyi saç tasarımı, makyaj tasarımı ve tırnak tasarımı ile arkadaşlarınızı süsleyebilirsiniz. Çocuklar ve yeni yürümeye başlayan çocuklar için oldukça başarılı bir mobil oyundur. 

Kiki & Fifi Pet Beauty Salon - Haircut & Makeup indir
DİĞER SÜRÜMLER